Aktiviteler

Ziyaretçi defterimize mesaj eklemek için tıklayınız.

Bengü Çetinkaya
İstanbul
14.11.2013
Son derece dinlendirici bir ortam... Ortamın kalitesi ve dinginliği ile uyumlu kalitede ve ses ayarında kulağınıza gelen, oradan tüm ruhunuzu sarmalayan şahane müzik seçimleri... Kendinizi evinizde hissettiren güler yüzlü otel işletmecileri... Yüzde yüz müşteri memnuniyetine odaklı personel... Nehir boyunca ücretsiz su bisikleti eğlencesi... İstanbul\'da ama İstanbul\'da değil de aynı zamanda... Birkaç günlük ruh ve beden detoksu için mükemmel seçim... Bana tüm bunları hissettirdiği için teşekkürler Shelale Otel\'e. :)
serra & yasin
istanbul
06.09.2013
27.08.2013 hayatımın en anlamlı ve en güzel gününü burada geçirmenin keyfini yaşadım süpriz evlenme teklifimi aldığım bu güzel yere tekrar gelmek istiyoruz...
Tolga HERCİHAN
İSTANBUL
02.11.2012
Doğa ile iç içe , kafa dinlemek için gelinebilecek mükemmel bir yer.Çok mutlu 2 gün geçirmemizi sağlayan bütün tesis çalışanlarına teşekkür ediyorum.Baharda tekrar görüşmek dileğiyle...
özkan kayıkçı
istanbul
24.09.2012
merhaba, 22,09,2012\'de gittiğim muazam yerlerden biri personel ve cengiz abim herşey cok güzel idi özellikle yemekleri herkese tavziye ederim tekrar görüşmek dileğiyle.
epergementos Kenyalı Vindi
İstanbul
29.08.2012
ilk fırsatta oradayım, o doğal güzelliği, temiz ve nezih ortamı asla kaçırmak istemiyorum,bukadar güzel yorumları okuduktan sonra herkesin bir bildiği birşey vardır diye düşünüyorum ve en kısa zamanda görüşmek dileğiyle .. :)

Eski ziyaretçi defteri kayıtlarımızı görmek için tıklayınız

Tüm hakları saklıdır © 2010 Shalale Otel
Tasarım: Maxi Bilgisayar

Shalale Otel