Aktiviteler

Ziyaretçi defterimize mesaj eklemek için tıklayınız.

ŞEYDA &MUAMMER
İSTANBUL
28.02.2014
Merhaba Shelale otele evliliğimizin 10. yılını kutlamaya gittik. Çok güzel çok nezih çok sıcak bi ortamı var. Sahibi Cengiz Abi ve Nil abla dünya iyisi insanlar. Konuşkan sevecenler. Bi kaç yerde shelale otel hakkında şikayetler gördüm ve şaşırdım insanların beklentileri ne çok merak ediyorum. Shelale Otel doğayla başbaşa kalabileceğiniz, kendinizi dinleyebileceğiniz huzur dolu bi yer. Çok rica ediyorum doğa hayatını sevmeyen lüks tatil arayanlar gitmesin. Biz çok sevdik en kısa zamanda tekrar gitmek istiyorum...
Serdar&Bahar
Bursa
17.02.2014
14 Şubat h.sonu tatili için geldik. Gelmeden önce internet üzerinden okuduğumuz birkaç olumsuz yorum sebebiyle önyargılı olarak gelmiştik fakat bir kez daha gördük ki başkalarının yorumlarına aldanmamak gerekiyormuş. Kaldığımız süre boyunca güzel vakit geçirdik. Doğal ve otantik ortamı, otel çalışanlarının ilgi ve alakası, özellikle de yemekler çok güzeldi. Bazı odaların havalandırması ile ilgili iyileştirmeler yapılırsa, daha da güzel olabilir. Sakin, otantik, doğal ortamları sevenlere tavsiye ederim...
DEMET & NİYAZİ
BURSA
10.02.2014
MERHABALAR. SHELALE OTELE BALAYINA GİTTİK. ORTAMIN DOĞALLIĞI VE AHŞAP YAPISI MÜKEMMEL. HAVANIN SOĞUK OLMASINA RAĞMEN CENGİZ VE LÜTFÜ ABİNİN İÇTENLİĞİ VE ORTAMIN SICAKLIĞI BİZİ ÜŞÜTMEDİ.EŞİMDE BENDE ÇOK MEMNUN KALDIK. HERŞEY MÜKEMMELDİ ÖZELLİKLE YEMEKLER. YAZIN TEKRAR GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORUZ. HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER SHELALE OTEL.
CAN OVACIK
İSTANBUL
02.01.2014
Yılbaşı programı için geldik.Ve çok memnun kaldık.Mezeler,yemekler,ortam,eğlence,Cenk Bey\'in müzik ziyafeti,Cengiz Abi\'nin içtenliği,doğallığı,odaların temizliği(hafif rutubet kokusu dışında)..herşey süperdi..Teşekkürler..Tekrar görüşmek üzere..
Pinar&cuneyt
İstanbul
15.11.2013
Merhaba, Balayı icin öneri uzerine geldigimiz bir oteldi.05.11.2013.Huzuru arayanlar icin Agvadaki en ideal mekanlardan.Mekanın güzelliği,çalışanlarının sıcak,samimi tavırları mekanın daha güzelleştirmiş. Doğası ve havası muhteşem. Bizim icin gercekten tam da tatil dediğimiz bir tatildi. Tesekkurler Cengiz abi ve Lütfi abi:)

Eski ziyaretçi defteri kayıtlarımızı görmek için tıklayınız

Tüm hakları saklıdır © 2010 Shalale Otel
Tasarım: Maxi Bilgisayar

Shalale Otel