Shalale Otel

İstanbulun yanı başı Ağva’da dinlenmeniz ve keyifli bir tatil yaşamanız için gerekli her şeyin düşünüldüğü bir butik otel. Şehrin gürültüsünden uzak doğanın size sunduklarından en iyi şekilde faydalanmak için ağva’ya ve otelimiz shelale’ye mutlaka uğramalısınız doğa ile iç içe, doğal hayatı yaşamak istiyorsanız Ağva Shelale otelde gönlünüze göre bir tatil geçirebilirsiniz.

Evinizdeki rahatlığı yaşatacak olan otelimizde özellikle nehire karşı nargile keyfiyle hoş anlar yaşayacaksınız. Kahvaltı ve akşam yemeğinde şelalenin iştah açıcı su sesiyle Bambaşka keyif alacaksınız. 

Otelimizde 5 adet otel odası ve 4 adet şömineli olmak üzere toplam 8 adet birbirinden bağımsız tek katlı ahşap bungolow odalar bulunmaktadır.muhteşem bir tatil geçirmek için hazırlanmış olan bungolowlarımızda konaklamakla huzur bulacaksınız sıradışılığınızın farkına varacaksınız.


Tatildeki deniz-kum-otel esaretinin zincirlerini kırmak için otelimizde bulunma ayrıcalığını keşfedin. Otelimiz bünyesinde hizmet veren nehir ve doğa manzaralı havuzumuzda sıcak yaz günlerinin rehavetini üzerinizden atabilirsiniz. 


Ağva otelleri arasında tercih yaparken kusursuz hizmet anlayışımızı göz önünde bulundurun. Doğanın cömertliği yanında aile işletmesi oluşu misafirperverliğin artarak devam etmesini sağlamaktadır. Yaşarken cenneti görmek isteyenlere…gelin ve keyfini çıkarın…

Eğer dinlenmek ve şehri unutmak ve sizin gibi düşünen insanlarla buluşmak istiyorsanız bize mutlaka uğrayın.
   Çünkü ;
  Shelale Otel frekansların kesiştiği mekandır.

  • Aktiviteler: Deniz bisikleti, kano, balık avı, masa oyunları, masa tenisi, basketbol.
  • Odalarda: 24 Saat sıcak su, merkezi müzik sistemi, saç kurutma makinası, uydu tv, klima.
  • Bahçemizde: Hamaklar, minderler, şelale.
  • Restaurant: Şömine, şark köşesi, bar.
  • Kış bahçesi: Minderli oturma grubumuz, kuzine soba ısıtma ve nargile.
  • Isınma: Kalorifer, klima, şömine.

Tüm hakları saklıdır © 2010 Shalale Otel
Tasarım: Maxi Bilgisayar

Shalale Otel